Vi arbetar på kontoret

Martin Rylander
VD
Telefon: 0340-50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se
Jenny Rydén (föräldrarledig)
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 11
E-post: jenny.ryden@varberg.se
Clara Tholin
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se

Emelie Sjögren
HR-ansvarig
Telefon: 0340-50 60 04
E-post emelie.sjogren@varberg.se

Patrik Linné
Ekonomichef
Telefon: 0340-50 60 18
E-post: patrik.linne@varberg.se

Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340-50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se

Johan Leek
Projektekonom
Telefon: 0340-50 60 12
E-post: johan.leek@varberg.se
Helena Wallin
Kommunikatör
Telefon: 0340-50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Gayane Sarkisian
Vik. Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 27
E-post: gayane.sarkisian@varberg.se
Louise Sandberg (föräldrarledig)
Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 15
E-post: louise.sandberg@varberg.se
   

Nyheter

Nyfiken på Rådhuset efter renoveringen?
16 dec 2017
Söndagen den 17 december har vi öppet hus klockan 13-16. Varmt välkomna in och ta en titt på lokalerna.
Ny bad- och simanläggning
14 nov 2017
VFAB har fått i uppdrag att bygga den nya bad- och simanläggningen. Projekteringen påbörjas nu och byggnationen startar under hösten 2018.
Underhållsarbeten i Briggen
1 nov 2017
Den 6 november påbörjar vi underhållsarbeten i Briggen. Delar av parkeringen stängs av och tiderna justeras tillfälligt under cirka fem veckor.