Vi arbetar på kontoret

Martin Rylander
VD
Telefon: 0340-50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se
Jenny Rydén
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 11
E-post: jenny.ryden@varberg.se
Clara Tholin
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se

Louise Sandberg
Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 15
E-post: louise.sandberg@varberg.se

Patrik Linné
Ekonomichef
Telefon: 0340-50 60 18
E-post: patrik.linne@varberg.se

Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340-50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se

Johan Leek
Ekonomiassistent
Telefon: 0340-50 60 12
E-post: johan.leek@varberg.se

Richard Maråker
Parkeringsadministratör
Telefon: 0340-50 60 23
E-post richard.maraker@varberg.se

Helena Wallin
Kommunikatör
Telefon: 0340-50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Emelie Sjögren
HR-ansvarig
Telefon: 0340-50 60 04
E-post emelie.sjogren@varberg.se
   

Nyheter

Vi söker två sommarvärdar
28 apr 2017
Ni ska under sommarmånaderna finnas i våra fyra parkeringshus. Arbetet är varierande, främst handlar det om att vara trevlig, behjälplig och underlätta för besökaren – ett riktigt härligt sommarjobb helt enkelt!
Måndagen den 10 april skyltar vi om
7 apr 2017
Är du en av dem som upplevde att parkeringsmöjligheterna försämrades i december 2016 när p-tiderna justerades? Läs då vidare, det är nya p-tider på gång!
Administrativ utvecklare
28 feb 2017
Vi söker dig som tycker om att ha kundkontakt, har stort intresse för utvecklingsarbete och har förmåga att se helheten i en uppgift.