Vi arbetar på kontoret

Martin Rylander
VD
Telefon: 0340-50 60 01
E-post: martin.rylander@varberg.se
Jenny Rydén (föräldrarledig)
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 11
E-post: jenny.ryden@varberg.se
Clara Tholin
Processledare & hållbarhetsansvarig
Telefon: 0340-50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se

Louise Sandberg
Administrativ utvecklare
Telefon: 0340-50 60 15
E-post: louise.sandberg@varberg.se

Patrik Linné
Ekonomichef
Telefon: 0340-50 60 18
E-post: patrik.linne@varberg.se

Rose-Marie Andersson
Redovisningsekonom
Telefon: 0340-50 60 21
E-post: rose-marie.andersson2@varberg.se

Johan Leek
Ekonomiassistent
Telefon: 0340-50 60 12
E-post: johan.leek@varberg.se

Richard Maråker
Parkeringsadministratör
Telefon: 0340-50 60 23
E-post richard.maraker@varberg.se

Helena Wallin
Kommunikatör
Telefon: 0340-50 60 07
E-post: helena.wallin@varberg.se
Emelie Sjögren
HR-ansvarig
Telefon: 0340-50 60 04
E-post emelie.sjogren@varberg.se
   

Nyheter

VFAB flyttar till Tullhuset
31 juli 2017
Ny besöksadress från och med den 7 augusti: Otto Torells gata 3.
Lite info till dig som parkerar i p-hus Trädgården
28 juli 2017
Nu har p-hus Trädgården haft öppet i tre veckor och många besökare har hittat hit.
Trädgården ger centrum 235 nya p-platser
10 juli 2017
Under fredagen öppnade vi upp portarna till det nya parkeringshuset Trädgården. Invigningen bjöd på parkeringstips, popcorn och besökarna fick parkera sin bil till toner av salsamusik.