Vi arbetar med våra byggprojekt

 
Dekorativ bild, foto på Michael. Michael Samuelsson
Projektchef
Telefon: 0340 – 50 60 10
E-post: michael.samuelsson@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Helen. Helen Treslow
Senior byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 08 
E-post: helen.treslow@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Frida. Frida Green
Byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 26
E-post: frida.gren@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Emma. Emma Winnberg
Byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 05
E-post: emma.winnberg@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Johanna. Johanna Fischer
Byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 39
E-post: johanna.fischer2@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Filip. Filip Sundvisson
Byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 19
E-post: filip.sundvisson@varberg.se
Dekorativ bild, foto på Jimmy.

Jimmy Emanuelsson
Byggprojektledare
Telefon: 0340 – 50 60 12
E-post: jimmy.emanuelsson@varberg.se