Vi arbetar med våra fastigheter

Vi arbetar med våra fastigheter.
Bärne Nylin
Fastighetschef och Tf affärsutvecklingschef
Telefon: 0340 – 50 60 02
E-post: barne.nylin@varberg.se
Jonas Holmgren
Fastighetsförvaltare
Telefon: 0340 – 50 60 13
E-post: jonas.holmgren@varberg.se
Peter Fritzon
Fastighetstekniker
Telefon: 0340 – 50 60 20
E-post: peter.fritzon@varberg.se
Lars-Bertil Johansson
Fastighetstekniker
Telefon: 0340 – 50 60 14
E-post: lars-bertil.johansson@varberg.se


Robin Björk
Fastighetsförvaltare
Telefon: 0340 – 50 60 34
E-post: Robin.Bjork@varberg.se

Porträttbild i svartvitt

Anton Östman
Fastighetsskötare / Ekonomi
Telefon: 0340 – 50 60 22
E-post: anton.ostman@varberg.se

Magnus Aronsson
Fastighetsförvaltare
Telefon: 0340 – 50 60 16
E-post: Magnus.aronsson@varberg.se
Albin Hillbom
Affärsutvecklare, mobilitet
Telefon: 0340 – 50 60 35
E-post: albin.hillbom@varberg.se
Martin Hogerud
Fastighetsassistent
Telefon: 0340 – 50 60 38
E-post: martin.hogerud@varberg.se

 

Affärsutveckling

Clara Tholin (föräldraledig)
Affärsutvecklingschef
Telefon: 0340 – 50 60 03
E-post: clara.tholin@varberg.se
Fredrik Damfeldt
Affärsutvecklare, teknik
Telefon: 0340 – 50 60 06
E-post: fredrik.damfeldt@varberg.se  
Anna-Kajsa Stengård
Fastighetsutvecklare
Telefon: 0340 – 50 60 29
E-post: anna-kajsa.stengard@varberg.se
Cuneyt Alkan
Fastighetsutvecklare, investeringar
Telefon: 0340 – 50 60 11
E-post: Cuneyt.alkan@varberg.se
Lina Persson
Affärsutvecklare, kulturgeograf
Telefon: 0340 – 50 60 32
E-post: lina.persson@varberg.se