Vi arbetar med våra byggprojekt

    Här hittar du kontaktuppgifter till de som arbetar med våra byggprojekt.

    Michael Samuelsson

    Michael Samuelsson

    Projektchef

    E-post: Michael.samuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 10

    Helen Treslow

    Helen Treslow

    Senior byggprojektledare

    E-post: Helen.treslow@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 08

    Frida Gren

    Frida Gren

    Byggprojektledare (föräldraledig)

    E-post: Frida.gren@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 26

    Emma Winnberg

    Emma Winnberg

    Byggprojektledare

    E-post: Emma.winnberg@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 05

    Jimmy Emanuelsson

    Jimmy Emanuelsson

    Byggprojektledare

    E-post: Jimmy.emanuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 12

    Profilbild, Glenn Eriksson

    Glenn Eriksson

    Byggprojektledare

    E-post: Glenn.eriksson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 25

    Profilbild, Omer Zvizdić

    Omer Zvizdić

    Byggprojektledare

    E-post: Omer.zvizdic@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 04

    Profilbild, Jennie Mennerholm

    Jennie Mennerholm

    Byggprojektledare

    E-post: Jennie.mennerholm@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 19

    Profilbild, Marcus Bergman

    Marcus Bergman

    Byggprojektledare

    E-post: Marcus.Bergman@varberg.se
    Telefon: 0340 - 50 60 30

    Senast publicerad:

    Nyheter

    • Varbergs Stadshotell upplyst med orange fasadbelysning. 

      Varbergs Fastighets AB · 25 november 2022

      Stadshotellet lyser upp under Orange Day

      Idag är det Orange Day, dagen då FN uppmanar hela världen att uppmärksamma våld mot kvinnor. Det globala arrangemanget har valt färgen orange som sin manifestationsfärg. VFAB visar sitt ställningstagande i frågan genom att belysa Varbergs stadshot...

    • Skylt med logotyp ovanför entré. Detaljbild så endast skylten och en liten del av tegelfasad syns i bild. I bakgrunden en nattsvart himmel.

      Varbergs Fastighets AB · 25 november 2022

      Ny rutin för felanmälan på jourtid

      Vid akuta ärenden utanför kontorstid ringer du in en felanmälan och kopplas då till Räddningstjänsten. Ny rutin från 1 december är att Räddningstjänsten efter samtalet lämnar ärendet vidare till personal hos vår nya samarbetspartner för fastighets...

    • Två personer står vända mot kameran. De befinner sig i ett gym. Bakom dem en träningsmaskin och en spegelvägg.

      Varbergs Fastighets AB · 23 november 2022

      Så sparar vi energi i Varmbadhuset

      Energibesparingsfrågan är het och våra fastighetsteam arbetar med energieffektivisering i alla våra fastigheter. Tillsammans med våra hyresgäster i Varmbadhuset har vi genomfört en hel del åtgärder och fler är på gång.