Vi arbetar med våra byggprojekt

    Här hittar du kontaktuppgifter till de som arbetar med våra byggprojekt.

    Michael Samuelsson

    Michael Samuelsson

    Projektchef

    E-post: Michael.samuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 10

    Helen Treslow

    Helen Treslow

    Senior byggprojektledare

    E-post: Helen.treslow@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 08

    Frida Gren

    Frida Gren

    Byggprojektledare (föräldraledig)

    E-post: Frida.gren@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 26

    Emma Winnberg

    Emma Winnberg

    Byggprojektledare

    E-post: Emma.winnberg@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 05

    Johanna Fischer

    Johanna Fischer

    Byggprojektledare

    E-post: Johanna.fischer2@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 39

    Jimmy Emanuelsson

    Jimmy Emanuelsson

    Byggprojektledare

    E-post: Jimmy.emanuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 12

    Svartvit bild med en bygghjälm som ligger ovanpå en ritning.

    Glenn Eriksson

    Byggprojektledare

    E-post: Glenn.eriksson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 25

    Svartvit bild med en bygghjälm som ligger ovanpå en ritning.

    Omer Zvizdić

    Byggprojektledare

    E-post: Omer.zvizdic@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 04

    Svartvit bild med en bygghjälm som ligger ovanpå en ritning.

    Jennie Mennerholm

    Byggprojektledare

    E-post: Jennie.mennerholm@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 19

    Svartvit bild med en bygghjälm som ligger ovanpå en ritning.

    Marcus Bergman

    Byggprojektledare

    E-post: Marcus.Bergman@varberg.se
    Telefon: 0340 - 50 60 30

    Senast publicerad:

    Länk till Lediga tjänster. Två projektledare på en byggarbetsplats. Text: Jobba hos oss

    Nyheter

    • Illustrationsbild av gruppbostad. Ljus träfasad och svart tak. Byggnaden omgärdas av grönska. 

      Varbergs Fastighets AB · 17 augusti 2022

      Upphandling – Gruppbostad i Limabacka

      I Limabacka, norr om Varberg har vi fått i uppdrag av Varbergs kommun att projektleda bygget av en gruppbostad. Ett bostadsalternativ för vuxna personer med funktionsnedsättning som ger möjlighet att skapa ett eget hem. Den planerade gruppbostaden...

    • En byggkran i perspektiv underifrån mellan huskropparna på Torggatan.

      Varbergs Fastighets AB · 16 augusti 2022

      Byggkran på Torggatan

      Från den 15 augusti är det åter full fart i projektet som pågår uppe på taket i kvarteret Läkaren. Kranen kommer på plats igen och Torggatan smalnar av lite. Men bakom byggstöket har butikerna öppet som vanligt.

    • Lorensberg, parkeringshus i Varberg

      Varbergs Fastighets AB · 18 juli 2022

      Vill du låna en bil?

      Saknar du egen bil? Kanske är du på besök i Varberg, tagit tåg eller buss till stan och vill göra en utflykt? I parkeringshuset Lorensberg finns en poolbil som du kan låna under parkeringshusets öppettider, alla dagar kl 06-23. När bilen är tillgä...