Vi arbetar med våra byggprojekt

    Här hittar du kontaktuppgifter till de som arbetar med våra byggprojekt.

    Michael Samuelsson

    Michael Samuelsson

    Projektchef

    E-post: Michael.samuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 10

    Helen Treslow

    Helen Treslow

    Senior byggprojektledare

    E-post: Helen.treslow@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 08

    Frida Gren

    Frida Gren

    Byggprojektledare

    E-post: Frida.gren@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 26

    Jimmy Emanuelsson

    Jimmy Emanuelsson

    Byggprojektledare

    E-post: Jimmy.emanuelsson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 12

     Glenn Eriksson

    Glenn Eriksson

    Byggprojektledare

    E-post: Glenn.eriksson@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 25

    Omer Zvizdić

    Omer Zvizdić

    Byggprojektledare

    E-post: Omer.zvizdic@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 04

    Jennie Mennerholm

    Jennie Mennerholm

    Byggprojektledare

    E-post: Jennie.mennerholm@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 19

    Profilbild, Marcus Bergman

    Marcus Bergman

    Byggprojektledare

    E-post: Marcus.Bergman@varberg.se
    Telefon: 0340 - 50 60 30

    Niclas Hinders

    Niclas Hinders

    Byggprojektledare

    E-post: Niclas.Hinders@varberg.se
    Telefon: 0340 - 50 60 18

    Anton Östman

    Anton Östman

    Biträndande byggprojektledare

    E-post: Anton.ostman@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 22

    Senast publicerad:

    Nyheter

    • En fotboll ligger på gräset framför mål. Solnedgång i bakgrunden.

      Varbergs Fastighets AB · 21 maj 2024

      Upphandling - konstgräsplaner

      Välkommen att lämna anbud för reinvestering av konstgräsplaner!

    • Fem personer i varselväst och bygghjälm står framför två grävmaskiner. Alla håller i fotbollar. 

      Varbergs Fastighets AB · 20 maj 2024

      Avspark för Väröbacka konstgräsplan

      Nu är byggstarten av Väröbacka konstgräsplan markerad. Men inte med den traditionsenliga spaden utan med en gemensam avspark. Politiker, byggentreprenörer och representanter från Varbergs kommun testade sin bollkontroll i en gemensam ceremoni.

    • Inne i byggnad med välvt tak. Väggar av trä. Bakom en bardisk står en leende man. 

      Varbergs Fastighets AB · 16 maj 2024

      Restaurangen i Magasinet - Hooken by Joels Brygga

      Den 23 maj öppnar restaurangen med Varbergs bästa uteservering för säsongen, nu under namnet Hooken by Joels Brygga. Innanför de ännu stängda dörrarna råder full aktivitet och flertalet ombyggnationer är gjorda.