Vi arbetar med våra fastigheter

    Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare som arbetar med förvaltning och drift, affärsutveckling, parkering, miljöfrågor och uthyrning av lediga lokaler.

    Bärne Nylin

    Bärne Nylin

    Fastighetschef

    E-post: Barne.nylin@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 02

    Jonas Holmgren

    Jonas Holmgren

    Fastighetsförvaltare

    E-post: Jonas.holmgren@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 13

    Robin Björk

    Robin Björk

    Fastighetsförvaltare

    E-post: Robin.bjork@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 34

    Magnus Aronsson

    Magnus Aronsson

    Fastighetsförvaltare, energiansvarig

    E-post: Magnus.aronsson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 16

    Peter Fritzon

    Peter Fritzon

    Fastighetstekniker

    E-post: Peter.fritzon@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 20

    Lars-Bertil Johansson

    Lars- Bertil Johansson

    Fastighetstekniker

    E-post: Lars-bertil.johansson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 14

    Robert Fransson

    Robert Fransson

    Fastighetstekniker (föräldraledig)

    E-post: Robert.fransson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 23

    Anton Östman

    Anton Östman

    Fastighetsskötare / Ekonomi

    E-post: Anton.ostman@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 22

    Martin Hogerud

    Martin Hogerud

    Fastighetsassistent

    E-post: Martin.hogerud@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 38

    Affärsutveckling

    Clara Tholin

    Clara Tholin

    Affärsutvecklingschef

    E-post: Clara.tholin@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 03

    Fredirik Damfeldt

    Fredrik Damfeldt

    Affärsutvecklare, teknik

    E-post: Fredrik.damfeldt@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 06

    Anna-Kajsa Stengård

    Anna-Kajsa Stengård

    Affärsutvecklare

    E-post: Anna-kajsa.stengard@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 29

    Cuneyt Alkan

    Cuneyt Alkan

    Affärsutvecklare, investering

    E-post: Cuneyt.alkan@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 11

    Lina Persson

    Lina Persson

    Affärsutvecklare, kulturgeograf

    E-post: Lina.persson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 32

    Albin Hillbom

    Albin Hillbom

    Affärsutvecklare, mobilitet

    E-post: Albin.hillbom@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 35

    Gayane Sarkisian

    Gayane Sarkisian

    Administratör, uthyrning

    E-post: Gayane.sarkisian@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 27

    Johanna Thomsen

    Johanna Thomsen

    Miljösamordnare

    E-post: Johanna.thomsen@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 31

    Senast publicerad:

    Akuta ärenden

    Övriga ärenden

    Länk till Lediga tjänster. Två projektledare på en byggarbetsplats. Text: Jobba hos oss

    Nyheter

    • Lorensberg, parkeringshus i Varberg

      Varbergs Fastighets AB · 18 juli 2022

      Vill du låna en bil?

      Saknar du egen bil? Kanske är du på besök i Varberg, tagit tåg eller buss till stan och vill göra en utflykt? I parkeringshuset Lorensberg finns en poolbil som du kan låna under parkeringshusets öppettider, alla dagar kl 06-23. När bilen är tillgä...

    • Porträttbild på affärsutvecklingschef Clara Tholin, EMC:s logga till höger i bild. 

      Varbergs Fastighets AB · 12 juli 2022

      Clara Tholin, ordförande för EMC

      Nyligen utsågs Varbergs Fastighets AB:s affärsutvecklingschef, Clara Tholin, till ordförande i föreningen EMC. Vi ställer några frågor till Clara hur hon känner inför sitt nya uppdrag.

    • Från utkiksplatsen ser man hamnen och hamnbassängen. På marken är vita moln målade och i det största står tre buliga statyer.

      Varbergs Fastighets AB · 12 juli 2022

      Briggen – parkeringshus och utkiksplats

      I slutet av maj invigdes Utkiksplats Briggen. Från parkeringshusets översta plan har du en fantastisk utsikt över hamnen, fästningen och staden. Platsen har blivit ett nytt besöksmål för Varbergare och turister.