Vi arbetar med våra fastigheter

    Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare som arbetar med förvaltning och drift, affärsutveckling, parkering, miljöfrågor och uthyrning av lediga lokaler.

    Bärne Nylin

    Bärne Nylin

    Fastighetschef

    E-post: Barne.nylin@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 02

    Jonas Holmgren

    Jonas Holmgren

    Fastighetsförvaltare

    E-post: Jonas.holmgren@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 13

    Robin Björk

    Robin Björk

    Fastighetsförvaltare

    E-post: Robin.bjork@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 34

    Magnus Aronsson

    Magnus Aronsson

    Fastighetsförvaltare, energiansvarig

    E-post: Magnus.aronsson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 16

    Peter Fritzon

    Peter Fritzon

    Fastighetstekniker

    E-post: Peter.fritzon@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 20

    Lars-Bertil Johansson

    Lars- Bertil Johansson

    Fastighetstekniker

    E-post: Lars-bertil.johansson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 14

    Robert Fransson

    Robert Fransson

    Fastighetstekniker

    E-post: Robert.fransson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 23

    Martin Hogerud

    Martin Hogerud

    Fastighetsassistent

    E-post: Martin.hogerud@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 38

    Affärsutveckling

    Clara Tholin

    Clara Tholin

    Affärsutvecklingschef

    E-post: Clara.tholin@varberg.se
    Telefon: 0340 – 50 60 03

    Fredirik Damfeldt

    Fredrik Damfeldt

    Affärsutvecklare, teknik

    E-post: Fredrik.damfeldt@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 06

    Anna-Kajsa Stengård

    Anna-Kajsa Stengård

    Affärsutvecklare

    E-post: Anna-kajsa.stengard@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 29

    Cuneyt Alkan

    Cuneyt Alkan

    Affärsutvecklare, investering

    E-post: Cuneyt.alkan@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 11

    Lina Persson

    Lina Persson

    Affärsutvecklare, kulturgeograf

    E-post: Lina.persson@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 32

    Albin Hillbom

    Albin Hillbom

    Affärsutvecklare, mobilitet

    E-post: Albin.hillbom@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 35

    Gayane Sarkisian

    Gayane Sarkisian

    Administratör, uthyrning

    E-post: Gayane.sarkisian@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 27

    Svartvit bild med en bygghjälm som ligger ovanpå en ritning.

    Oskar Bank Norén

    Miljösamordnare

    E-post: Oskar.bank-noren@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 42

    Johanna Thomsen

    Johanna Thomsen

    Miljösamordnare

    E-post: Johanna.thomsen@varberg.se
    Telefon: 0340-50 60 31

    Senast publicerad:

    Akuta ärenden

    Övriga ärenden

    Nyheter

    • Varbergs Stadshotell upplyst med orange fasadbelysning. 

      Varbergs Fastighets AB · 25 november 2022

      Stadshotellet lyser upp under Orange Day

      Idag är det Orange Day, dagen då FN uppmanar hela världen att uppmärksamma våld mot kvinnor. Det globala arrangemanget har valt färgen orange som sin manifestationsfärg. VFAB visar sitt ställningstagande i frågan genom att belysa Varbergs stadshot...

    • Skylt med logotyp ovanför entré. Detaljbild så endast skylten och en liten del av tegelfasad syns i bild. I bakgrunden en nattsvart himmel.

      Varbergs Fastighets AB · 25 november 2022

      Ny rutin för felanmälan på jourtid

      Vid akuta ärenden utanför kontorstid ringer du in en felanmälan och kopplas då till Räddningstjänsten. Ny rutin från 1 december är att Räddningstjänsten efter samtalet lämnar ärendet vidare till personal hos vår nya samarbetspartner för fastighets...

    • Två personer står vända mot kameran. De befinner sig i ett gym. Bakom dem en träningsmaskin och en spegelvägg.

      Varbergs Fastighets AB · 23 november 2022

      Så sparar vi energi i Varmbadhuset

      Energibesparingsfrågan är het och våra fastighetsteam arbetar med energieffektivisering i alla våra fastigheter. Tillsammans med våra hyresgäster i Varmbadhuset har vi genomfört en hel del åtgärder och fler är på gång.